Wybierz język:

tłumaczenie ang tłumaczenie de

Klosze - info

Prezentowane klosze są propozycją dla klienta przy zamawianiu lamp.Większość z nich może zostać wykonana o średnicach 150 do 600mm.Możliwym do wykonania są także klosze stożkowe oraz o innych uzgodnionych kształtach. Aby zachować odpowiednie proporcje lamp, przy określaniu wielkości kloszy wskazanym jest kierować się zaleceniami umieszczonymi w kartach lamp. Kolorystyka elementów kloszy jest przykładowa. Klient może zasugerować inne zestawy kolorów, stopień przeźroczystości użytego szkła, a nawet określić odmienną kompozycję. Używane przez nasz szkło to najwyższej jakości i szkło typu Tiffany firmy SPECTRUM Także sposób łączenia poszczególnych elementów oparty jest na technice opracowanej przez firmę Tiffany.
Cena klosza określana jest po podaniu jego numeru, a zależna jest od jego średnicy, stopnia skomplikowania (ilość gwiazdek),oraz innych elementów dodatkowych np.zamontowanych kryształków itp.
W lampach wykonywanych na zamówienie lub powierzonych nam do renowacji używamy także kloszy tradycyjnych, produkowanych przez krajowe lub zagraniczne, renomowane huty szkła .Korzystając z firmowych katalogów możemy zaproponować Państwu klosze nawiązujące do stylu danej lampy, lub dopasować nowe klosze do już istniejących.
Dla ozdabiania lamp wykorzystujemy także tzw. kryształy-szkło szlifowane o różnych kształtach i wymiarach-wytwarzane przez czołowych producentów tego typu detali. Kryształowe elementy-w połączeniu z mosiężną konstrukcją naszych lamp lub z kloszami witrażowymi-stwarzają wyjątkowy klimat. Kryształy to nie tylko dekoracja ale także  elementy w których światło żarówek czy świec podlega bajkowej przemianie.
Wszystkie Państwa sugestie i uwagi dotyczące kolorystyki czy wzornictwa kloszy będą przez nas uwzględnione.    

 

 

 

Powrót/ESC